Shimano

Svetový výrobca cyklokomponentov číslo 1, ktorého na slovenskom trhu zastupuje spoločnosť Paul Lange Oslany s.r.o.

Kompletná sada Shimano Ultegra 6800 je bestsellerom a najčastejšou voľbou pri zákazkových stavbách Strada bikes.

Campagnolo

Firma Campagnolo vstupuje do sezóny 2015 s celým radom noviniek a inovácií, ktoré nadväzujú na predošlú modeloú radu. K najzásadnejším novinkám patria sady a komponenty Super Record, Record a Chorus, ďalej predstavenie úplne nových zapletených kolies Shamal Mille a plášťových verzií kolies Bora One a Bora Ultra (a to ako vo verzii 35mm tak i 50mm).

Sram

Americký koncern, ktorého súčasťou sú značky Sram, Rock Shox, Avid, Truvativ, Zipp a Quarq. Obchodné zastúpenie pre región SR – CYKLO ŽITNÝ s.r.o.

Pro

PRO ako dcérska značka spoločnosti Shimano bola založená s jediným cieľom: najlepší technici robia najlepšie produkty. Za týmto účelom boli do vývoja zapojení najlepší pretekári, dizajnéri a inžinieri, skrátka PROfesionáli.

PRO : POWERS YOUR PERFORMANCE.

FSA

Full Speed Ahead (FSA) výraba komponenty svetovej kvality pre cestnú aj horskú cyklistiku.

Na zákazkové stavby používame najmä špičkové hlavové zloženia FSA.

XLC

Mladá a veľmi progresívna značka spadajúca pod krídla Winora Group. Nemecká kvalita a precíznosť s prekvapivo širokým portfóliom produktov.

Selle Italia

Selle Italia – taliansky klasicky producent sediel.

fi’zi:k

fi’zi:k – taliansky producent sediel.

Elite

Špičkový taliansky výrobca fliaš, košíkov, indoor trenažérov, valcov a v neposlednom rade svojej vlastnej línie masážnej kozmetiky pre cyklistov Ozone by Elite

NyNa

Firma NyNa vznikla v roku 1993. Najskôr ako fyzická osoba, neskôr bola transformovaná na spoločnosť s ručením obmedzeným.Názov NyNa vznikol z prvého a posledného pismena mena Novotný a Novotná – zakladaťeľov a majitelov firmy.

Začiatkom podnikania bola výroba outdoorového oblečenia. Postupne sa rozširovala o bundy pre cyklistov, ako i ďalšie výrobky. Filozofia špecializácie postupne zmenila zameranie na produkciu oblečenia pre cyklistov. Tá sa stala dominantnou v ponuke firmy.V súčastnosti produkuje spoločnosť viac ako 150 druhov oblečenia určených pre zákazníkov Slovenska, Českej republiky, Nemecka, Rakúska, Anglicka, Irska, Švédska atď. Stotisíce výrobkov  sú zaväzujúce a stimulujú nás ku kvalitnejšej a komplexnejšej ponuke cyklistického oblečenia. Tá sa postupne rozrastá i o oblečenie pre triatlon, beh, atletiku a veslovanie.

Ďaľším dôležitým atribútom filozofie je, že vývoj, výrobu, obchod si komplexne zabezpečuje firma sama. To zvyšuje nielen kvalitu výrobkov ale i flexibilitu produkcie. Spolupráca s profesionálmi, ale i s amatérmi – ako i ich podpora, je samozrejmosťou k napredovaniu spoločnosti.

Termovel funkčné spodné prádlo

Slovenský výrobca termoprádla a športového oblečenia.

Firma RUTEX bola založená v roku 1991 ako šijacia dielňa voľnočasového oblečenia. Rozsiahla produkcia, vlastná výroba pletenín spolu s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti textilu, boli základnými piliermi v rozvoji a v boji s konkurenciou na textilnom trhu.Dnes je RUTEX vysoko stabilná textilná firma s výrobou voľnočasovej módy, výrobkov pre fitness a tiež termobielizne, ktorá je zastúpená pod značkou Termovel na slovenskom, českom a zahraničnom trhu. Medzi naše úspechy môžeme zaradiť nielen maloobchodnú sieť predajní, v ktorých máme zastúpenie, ale aj obliekanie profesionálov ako sú športovci, záchranári, horolezci, polícia a armáda SR a ČR.

Od roku 2005 je firma RUTEX držiteľom certifikátu ISO 9001 čo dokazuje stabilitu a kvalitu systému.Krédom a poslaním našej firmy je v prvom rade kvalita výrobkov, dizajn, prijateľná cena a hlavne spokojnosť zákazníka.

WoWoW - Reflexné oblečenie pre športovcov

Absolútnou novinkou v ponuke spoločnosti Sport-Import s.r.o. sú produkty belgickej firmy P&A Products bvba, ktoré sa predávajú pod obchodnou značkou WoWoW. Nie je náhodou, že práve Belgičania majú prepracovaný program bezpečnostného reflexného oblečenia a doplnkov pre športovcov s perfektnou ergonómiou a užívateľským komfortom. Ktokoľvek kto mal možnosť pohybovať sa v Belgicku, videl vášeň a zápal pre cyklistiku  bez ohľadu na počasie.

Vrelo odporúčame každému zákazníkovi, kto sa pohybuje vonku za zhoršenej viditeľnosti -hmla, šero, mrholenie, atď.  Svojou  líniou produktov predstavuje WoWoW unikát v celoeurópskom meradle.

Fulcrum

Fulcrum Wheels s.r.l. dizajnuje zapletené kolesá a komponenty a distribuuje ich vo viac než 30 krajinách sveta.

Bestsellerom v ponuke sú najmä zapletené kolesá Fulcrum Racing Quattro, ktoré sa vďaka svojmu technickému prevedeniu a profilu ráfika mimoriadne hodia na slovenské, až príliš často rozbité cesty.

Jagwire

Jagwire svetová jednotka v produkcii kabelážií a sprievodných výrobkov pre velopriemysel. Pri zákazkových stavbách používame regulačné skrutky radenia a ochranné návleky na bowdeny, ktoré zamedzujú oderom rámov.

Oficiálnym distribútorom pre SR je spoločnosť Belve s.r.o.

Jagwire: Kvalita is náš záväzok!

HQBC

Nová značka komponentov pre cyklistiku. Jej produkty sú hojne využívané závodníkmi Strada Factory Racing teamu.

TUFO

Firma TUFO vznikla v roce 1991 a navázala tak na více než 25 leté zkušenosti v gumárenském průmyslu pana Miloslava Klabala – zakladatele a duchovního otce firmy v jedné osobě.

Dnes je firma TUFO se svými produkty úspěšně zastoupena v 50 zemích a na trhu galusek zaujímá jedno z předních míst ve světě.Jelikož proces zlepšování výrobků a jejich užitných vlastností považuje firma TUFO za nekonečný, jsou vítány jakékoli podměty, připomínky, návrhy, ale i stížnosti těch, které daná problematika zajímá.

Schwalbe

Nemecká rodinná spoločnosť Ralf Bohle GmbH založená v roku 1922 stojaca za značkou Schwalbe. Od roku 2016 budú plášte a duše Schwalbe osádzané na naše bicykle vo väčšom rozsahu.

Fastway carbon wheels

Karbónové kolesá Handmade in Slovakia. Filozofia Fastway je podobná ako u Strada bikes – zapletané kolesá presne podľa požiadaviek zákazníka. Mimoriadna úžitková hodnota a skvelý pomer cena/výkon.