logo

Spoločnosť Sport-Import s.r.o. je novým hráčom na poli predaja športových potrieb a doplnkov na slovenskom trhu. Máme ambície pomáhať športovo založeným ľuďom pri realizácii ich vyžitia s osobitným zameraním predovšetkým na mladých športovcov, snažiacich sa rozvinúť svoj talent. Naším cieľom je ponúkať kvalitné a cenovo výhodné produkty, ktoré budú dlho a dobre slúžiť našim zákazníkom.

Našou hlavnou výhodou oproti konkurencii je cena, pričom kvalitou si s ňou v ničom nezadáme. Každý komponent ešte predtým, než ho ponúkneme zákazníkom, prejde dôkladným viacnásobným testovaním, a to tak v laboratórnych podmienkach – (spoločnosťou SGS, ktorá testuje výrobky podľa platných európskych smerníc, spoločnosťou TÜV Rheinland, prípadne Technickým skúšobným ústavom Piešťany), ako aj v reálnej pretekárskej prevádzke našimi podporovanými pretekármi v tíme PŠK REPROGAS.

Veríme, že sa aj pre vyššie uvedené dôvody rozhodnete pre naše produkty a ďalej tak rozšírite  stále sa rozrastajúcu skupinu našich spokojných zákazníkov, ktorých sme mali tú česť za dobu našej existencie vybaviť našimi komponentami.